products

Pudełko z tektury falistej z niestandardowym logo Łatwe składanie boków i pokryw

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Luxprinters
Orzecznictwo: FSC,ISO etc.
Numer modelu: Dostosowane
Minimalne zamówienie: 1000
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T
Szczegóły informacji
Rozmiar: Zwyczaj Kolor: Zwyczaj
Materiał: Papier artystyczny, kość słoniowa, papier pakowy, papier ozdobny itp. Rzemiosło powierzchni: Laminowanie błyszczące / matowe, lakier ochronny, powłoka UV, tłoczenie na gorąco / srebro itp.
Projekt: Dostosowane Wykończeniowy: Powlekanie UV, wytłaczanie i wytłaczanie, tłoczenie folią na gorąco, sitodruk, cięcie laserowe itp.
Cena: Competitive prices offered ,contact us to know more Zasady płatności: T/T
High Light:

Niestandardowe logo Pudełko z tektury falistej

,

Pudełko z tektury falistej Łatwe składanie


opis produktu

 

Nazwa produktu

Niestandardowe opakowanie z tektury falistej na prezenty

Rozmiar Zgodnie z twoimi wymaganiami
Kolor Zgodnie z twoimi wymaganiami
Materiał Papier artystyczny, kość słoniowa, papier pakowy, papier ozdobny itp.
Rzemiosło powierzchni Laminowanie błyszczące / matowe, lakier ochronny, powłoka UV, tłoczenie na gorąco / srebro itp.
Projekt Dostosowane
Wykończeniowy Powlekanie UV, wytłaczanie i wytłaczanie, tłoczenie folią na gorąco, sitodruk, cięcie laserowe itp.
Cena Oferowane konkurencyjne ceny, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej
  • Najwyższej jakości solidne pudełko upominkowe z papieru, trwalsze, odporne na zużycie, nietoksyczne i piękne.Artykuł pochodzi z dobrze zarządzanych lasów.
  • ★ Łatwe składane boczne i pokrywy z magnetycznymi obudowami zapewniają bezpieczne dopasowanie, to pudełko upominkowe z magnetycznym zamknięciem jest wystarczająco trwałe, aby można je było wysłać pocztą, ponownie wykorzystać i łatwe do czyszczenia, wystarczy delikatnie wytrzeć suchą szmatką, aby przywrócić jasność.
  • Duże błyszczące pudełka prezentowe z ukrytym i solidnym zamknięciem magnetycznym, które umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie pudełka bez żadnych problemów.Pomieści prezenty takie jak zegarki, biżuterię, cukierki, mniejsze dodatki odzieżowe, karty podarunkowe, małą świeczkę, perfumy czy wodę kolońską.Służy również do codziennego lub sezonowego przechowywania i organizowania dekoracji.
  • Elegancki i łatwy sposób na pakowanie, przechowywanie, zabezpieczanie i prezentowanie specjalnego prezentu na urodziny, prysznice dla dzieci, wesela, Wielkanoc, Dzień Matki, święta, urodziny, wesela, rocznice, ukończenie szkoły, parapetówkę i tak dalej;pudełka są trwałe i wielokrotnego użytku.Nie musisz szukać papieru do pakowania, wstążki lub taśmy, aby zapakować prezent.To rozwiązanie typu „wszystko w jednym”.To proste pudełko upominkowe wzbogaca i przekształca Twój prezent w wyjątkową prezentację.
  • Pudełka wysyłane są na płasko;zmontowane pudełka .Wytrzymała konstrukcja tektury z błyszczącym wykończeniem papierowym wewnątrz i na zewnątrz.Papier pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, taśmę używa Tesa z Niemiec.W domu lub biurze te solidne pudełka do przechowywania mogą być używane jako pudełka na prezenty wielokrotnego użytku, pudełko do przechowywania komponentów elektronicznych, pudełko na zabawki, pudełko do przechowywania dokumentów, pojemnik na CD/DVD itp.

 

Pudełko z tektury falistej z niestandardowym logo Łatwe składanie boków i pokryw 0

Pudełko z tektury falistej z niestandardowym logo Łatwe składanie boków i pokryw 1

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Sales Manager

Numer telefonu : +8613917666536

WhatsApp : +8613381896187