products

Niestandardowe tłoczone pudełko z tektury falistej Pudełko z tektury prostokątnej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Luxprinters
Orzecznictwo: FSC,ISO etc.
Numer modelu: Dostosowane
Minimalne zamówienie: 1000
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T
Szczegóły informacji
Rozmiar: Zwyczaj Kolor: Zwyczaj
Materiał: Papier artystyczny, kość słoniowa, papier pakowy, papier ozdobny itp. Rzemiosło powierzchni: Laminowanie błyszczące / matowe, lakier ochronny, powłoka UV, tłoczenie na gorąco / srebro itp.
Projekt: Dostosowane Wykończeniowy: Powlekanie UV, wytłaczanie i wytłaczanie, tłoczenie folią na gorąco, sitodruk, cięcie laserowe itp.
Cena: Competitive prices offered ,contact us to know more Zasady płatności: T/T
High Light:

Tłoczone pudełko z tektury falistej

,

prostokątne pudełko z tektury falistej

,

pudełko z tektury falistej


opis produktu

Chociaż nasze nowe, autorskie pudełko upominkowe „Best Wishes” jest mniejsze, z pewnością jest jednym z najbardziej imponujących w naszej ofercie dzięki eleganckiej, ale niezwykle ciepłej estetyce.Wyposażony w wysokiej jakości przedmioty do domu, naturalnie stanowi wyjątkowy prezent na parapetówkę, neutralny pod względem płci!Ale czekaj, nie ograniczaj się do parapetów.Jest równie niezapomnianym prezentem urodzinowym, prezentem dla gospodarza/gospodyni, prezentem od pośrednika w obrocie nieruchomościami, prezentem dla nowego pracownika, a także jako prezent z podziękowaniami, który jest atrakcyjny na większość okazji, zarówno osobistychorazprofesjonalny.To ulubieniec M&G!
Niestandardowe tłoczone pudełko z tektury falistej Pudełko z tektury prostokątnej 0
 
 • OPIS PRODUKTU

   

  ZAWARTOŚĆ PREZENTU:Białe pudełko upominkowe;Świeca sojowa o zapachu mchu dębowego i fig;saszetka lawendowa;spray do domu;Dwustronna satynowa wstążka w kolorze srebrnym;Białe wypełnienie kosza, przywieszka na prezent z kaligrafią z tłoczoną literą;Suszona naturalna zieleń na wykończenie!

  UWAGA OZAMIANY:Jesteśmy dumni ze wspierania małych i lokalnych firm rzemieślniczych, umieszczając ich towary w naszych pudełkach upominkowych.W rezultacie niektóre przedmioty mogą być czasami niedostępne i bez większego powiadomienia, zwłaszcza podczas Covid-19.W przypadku, gdy przedmiot jest niedostępny w momencie zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia przedmiotu tego samego typu, o równej lub wyższej wartości i możliwie najbardziej zbliżonego do oryginalnego przedmiotu.Nie zastąpimy elementu, o ile jakość i estetyka nie spełnią naszych niezwykle wysokich standardów projektowych.

  INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KARTKI:Do każdego zakupionego pudełka upominkowego dołączona jest bezpłatna notatka z kopertą i pieczęcią lakową.Kartka może być dostarczona pusta lub z odręczną wiadomością do wyboru (limit 150 znaków).Jeśli zdecydujesz się na odręczną notatkę, podaj żądaną wiadomość w sekcji „DODATKOWE SZCZEGÓŁY” w kasie.Wiadomość z kartą notatkową pojawi się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, którą otrzymasz po złożeniu zamówienia.

  *W przypadku zamówień zbiorczych zawierających 5 prezentów lub więcej, czas realizacji może przekroczyć 1-3 dni robocze.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dokładne daty wysyłki.

 

 

 

Niestandardowe tłoczone pudełko z tektury falistej Pudełko z tektury prostokątnej 1

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Sales Manager

Numer telefonu : +8613917666536

WhatsApp : +8613381896187