products

Matt Staycation Day Pudełko z tektury falistej Pudełka z tektury falistej o podwójnych ściankach

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Luxprinters
Orzecznictwo: FSC,ISO etc.
Numer modelu: Dostosowane
Minimalne zamówienie: 1000
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T
Szczegóły informacji
Rozmiar: Zwyczaj Kolor: Zwyczaj
Materiał: Papier artystyczny, kość słoniowa, papier pakowy, papier ozdobny itp. Rzemiosło powierzchni: Laminowanie błyszczące / matowe, lakier ochronny, powłoka UV, tłoczenie na gorąco / srebro itp.
Projekt: Dostosowane Wykończeniowy: Powlekanie UV, wytłaczanie i wytłaczanie, tłoczenie folią na gorąco, sitodruk, cięcie laserowe itp.
Cena: Competitive prices offered ,contact us to know more Zasady płatności: T/T
High Light:

Pudełko z tektury falistej Dzień pobytu

,

matowe pudełko z tektury falistej

,

pudełka z tektury falistej z podwójną ścianką


opis produktu

Całość w kolorze kości słoniowej z akcentami najpiękniejszych odcieni francuskiego błękitu, nasze nowe pudełko upominkowe „Staycation Day” może z łatwością nosić tytuł „Best.Dzień.Kiedykolwiek."Zawiera tylko wysokiej jakości zawartość do samodzielnego dbania o siebie z kilkoma przyjemnymi słodyczami na dokładkę, to pudełko upominkowe tworzy absolutnie idealne doznania w domowym spa na Dzień Matki lub prezenty dla przyszłej mamy, dla panny młodej i druhny , uznanie pracowników, prezent pożegnalny dla współpracownika, a nawet jako prezent „pomyśl o tobie” dla kogoś, kto potrzebuje czasu dla siebie bez stresu.Możliwości są nieograniczone, bo przecież każdy może skorzystać w swoim życiu z trochę więcej dbania o siebie.
  • ZAWARTOŚĆ PREZENTU:Pudełko z magnetycznym zamknięciem w kolorze kości słoniowej;Świeca Sojowa Bursztynowa Bergamotka;karmelki kokosowe w małych partiach;Myjka naturalna;sole do kąpieli lawendy;Pluszowe skarpetki w chmurki;Witalność batonika czekoladowego;Dwustronna satynowa wstążka w kolorze stalowoniebieskim;Wypełnienie koszyka z kości słoniowej, etykieta prezentowa z kaligrafią tłoczoną;Kwiatowy i selenitowy zestaw do wykończenia!

    UWAGA OZAMIANY:Jesteśmy dumni ze wspierania małych i lokalnych firm rzemieślniczych, umieszczając ich towary w naszych pudełkach upominkowych.W rezultacie niektóre przedmioty mogą być czasami niedostępne i bez większego powiadomienia, zwłaszcza podczas Covid-19.W przypadku, gdy przedmiot jest niedostępny w momencie zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia przedmiotu tego samego typu, o równej lub wyższej wartości i możliwie najbardziej zbliżonego do oryginalnego przedmiotu.Nie zastąpimy elementu, o ile jakość i estetyka nie spełnią naszych niezwykle wysokich standardów projektowych.

    INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KARTKI:Do każdego zakupionego pudełka upominkowego dołączona jest bezpłatna notatka z kopertą i pieczęcią lakową.Kartka może być dostarczona pusta lub z odręczną wiadomością do wyboru (limit 150 znaków).Jeśli zdecydujesz się na odręczną notatkę, podaj żądaną wiadomość w sekcji „DODATKOWE SZCZEGÓŁY” w kasie.Wiadomość z kartą notatkową pojawi się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, którą otrzymasz po złożeniu zamówienia.

    *W przypadku zamówień zbiorczych zawierających 5 prezentów lub więcej, czas realizacji może przekroczyć 1-3 dni robocze.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dokładne daty wysyłki.

 

 

Matt Staycation Day Pudełko z tektury falistej Pudełka z tektury falistej o podwójnych ściankach 0

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Sales Manager

Numer telefonu : +8613917666536

WhatsApp : +8613381896187