products

Tłoczone na gorąco rodzinne pudełko kartonowe z miodem domowym prezentem

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Luxprinters
Orzecznictwo: FSC,ISO etc.
Numer modelu: Dostosowane
Minimalne zamówienie: 1000
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T
Szczegóły informacji
Rozmiar: Zwyczaj Kolor: Zwyczaj
Materiał: Papier artystyczny, kość słoniowa, papier pakowy, papier ozdobny itp. Rzemiosło powierzchni: Laminowanie błyszczące / matowe, lakier ochronny, powłoka UV, tłoczenie na gorąco / srebro itp.
Projekt: Dostosowane Wykończeniowy: Powlekanie UV, wytłaczanie i wytłaczanie, tłoczenie folią na gorąco, sitodruk, cięcie laserowe itp.
Cena: Competitive prices offered ,contact us to know more Zasady płatności: T/T
High Light:

Pudełko z tektury falistej tłoczone na gorąco

,

niestandardowe pudełka z tektury falistej Honey Home

,

rodzinne niestandardowe kartonowe pudełko do pakowania prezentów


opis produktu

Szukasz pudełka prezentowego, które stanowi idealną mieszankę luksusu i ciepła?Nasz autorski „Honey & Home” to ten, który zawiera kolekcję małych smakołyków (zgadliście… miód jest jednym z nich!) i przytulnych artykułów inspirowanych domem.To idealny prezent dla pośrednika w handlu nieruchomościami, prezent na parapetówkę dla rodziny i przyjaciół, prezent z uznaniem dla klienta, a zwłaszcza prezent dla hostessy, gdy wydarzenia i spotkania otwierają się ponownie!
  • ZAWARTOŚĆ PREZENTU:Duże pudełko na prezenty sosnowe;Luksusowa świeca sojowa o zapachu „Oaked Bitter Orange”;Balsam „Milk & Honey” Marigold & Grey Signature;karmelki miodowe;Mydło z nagietkiem i szarością Signature „mleko owsiane + miód”;Wykwintny Miód z Drewnianym Wozem;Zestaw 2 ściereczek do herbaty Honeybee;wypełnienie kosza na drewno;Etykietka prezentowa z tłoczoną kaligrafią;Dwustronna satynowa wstążka w kolorze kości słoniowej;Suszona naturalna zieleń na wykończenie!

   UWAGA O ZMIANACH:Jesteśmy dumni ze wspierania małych i lokalnych firm rzemieślniczych, umieszczając ich towary w naszych pudełkach upominkowych.W rezultacie niektóre przedmioty mogą być czasami niedostępne i bez większego powiadomienia, zwłaszcza podczas Covid-19.W przypadku, gdy przedmiot jest niedostępny w momencie zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia przedmiotu tego samego typu, o równej lub wyższej wartości i możliwie najbardziej zbliżonego do oryginalnego przedmiotu.Nie zastąpimy elementu, o ile jakość i estetyka nie spełnią naszych niezwykle wysokich standardów projektowych.

   INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KARTKI:Kartka z kopertą i pieczęcią lakową jest dołączona do Twojego zakupu bez dodatkowych opłat!Kartka może być dostarczona pusta lub spersonalizowana z odręcznie napisaną wiadomością do wyboru (limit 150 znaków)Jeśli zdecydujesz się na odręczną notatkę, określ żądaną wiadomość, klikając przycisk „DODAJ WIADOMOŚĆ” przy kasie.

   *W przypadku zamówień zbiorczych zawierających 5 prezentów lub więcej, czas realizacji może przekroczyć 1-3 dni robocze.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dokładne daty wysyłki.

 

 

Tłoczone na gorąco rodzinne pudełko kartonowe z miodem domowym prezentem 0

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Sales Manager

Numer telefonu : +8613917666536

WhatsApp : +8613381896187