products

Cyfrowe pudełko kartonowe z drewna Detox Oud Powłoka UV

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Luxprinters
Orzecznictwo: FSC,ISO etc.
Numer modelu: Dostosowane
Minimalne zamówienie: 1000
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T
Szczegóły informacji
Rozmiar: Zwyczaj Kolor: Zwyczaj
Materiał: Papier artystyczny, kość słoniowa, papier pakowy, papier ozdobny itp. Rzemiosło powierzchni: Laminowanie błyszczące / matowe, lakier ochronny, powłoka UV, tłoczenie na gorąco / srebro itp.
Projekt: Dostosowane Wykończeniowy: Powlekanie UV, wytłaczanie i wytłaczanie, tłoczenie folią na gorąco, sitodruk, cięcie laserowe itp.
Cena: Competitive prices offered ,contact us to know more Zasady płatności: T/T
High Light:

Pudełko kartonowe z drewna Oud

,

niestandardowe pudełka kartonowe Digital Detox

,

pudełko z tektury falistej Powłoka UV


opis produktu

Nasze oryginalne pudełko upominkowe „Digital Detox” zawiera niezbędne elementy, które pomogą nawet najbardziej uzależnionym od urządzeń osobom w wycofaniu się z przestrzeni cyfrowej, aby ponownie połączyć się ze sobą, z innymi i z otaczającym ich światem.Rozpocznij swoje cyfrowe odosobnienie, ciesząc się autorefleksją dzięki 5-minutowemu dziennikowi i luksusowej kąpieli w mleku.Odśwież się małą porcją herbaty Honela, butelką na wodę S'Well i świecą zapachową Oud Wood.To pudełko upominkowe zawiera również roślinę napowietrzającą z donicą do cementu, która ożywia pomieszczenie.Idealny wybór dla pracoholików, których znasz, zapracowanych studentów i zestresowanej rodziny i przyjaciół, którzy mają trudności z rozłączeniem się.
  • ZAWARTOŚĆ PREZENTU:Duże pudełko na prezenty sosnowe;Luksusowa świeca o zapachu drewna Oud;Butelka S'Well z drewna tekowego;Kąpiel kokosowa z rumiankiem i wanilią;Wyśmienita Herbata Honela;Zestaw do uprawy Bonsai;5-minutowy dziennik;Wypełnienie kosza Kraft;Etykietka prezentowa z tłoczoną kaligrafią;Dwustronna satynowa wstążka w kolorze czarnym;Suszona naturalna zieleń na wykończenie!

   UWAGA O ZMIANACH:Jesteśmy dumni ze wspierania małych i lokalnych firm rzemieślniczych, umieszczając ich towary w naszych pudełkach upominkowych.W rezultacie niektóre przedmioty mogą być czasami niedostępne i bez większego powiadomienia, zwłaszcza podczas Covid-19.W przypadku, gdy przedmiot jest niedostępny w momencie zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia przedmiotu tego samego typu, o równej lub wyższej wartości i możliwie najbardziej zbliżonego do oryginalnego przedmiotu.Nie zastąpimy elementu, o ile jakość i estetyka nie spełnią naszych niezwykle wysokich standardów projektowych.

   INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KARTKI:Kartka z kopertą i pieczęcią lakową jest dołączona do Twojego zakupu bez dodatkowych opłat!Kartka może być dostarczona pusta lub spersonalizowana z odręcznie napisaną wiadomością do wyboru (limit 150 znaków)Jeśli zdecydujesz się na odręczną notatkę, określ żądaną wiadomość, klikając przycisk „DODAJ WIADOMOŚĆ” przy kasie.

   *W przypadku zamówień zbiorczych zawierających 5 prezentów lub więcej, czas realizacji może przekroczyć 1-3 dni robocze.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dokładne daty wysyłki.

 

 

Cyfrowe pudełko kartonowe z drewna Detox Oud Powłoka UV 0

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Sales Manager

Numer telefonu : +8613917666536

WhatsApp : +8613381896187