aboutus

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd.

Shanghai yinmai  indusrtial  Co., Ltd. Shanghai yinmai  indusrtial  Co., Ltd. Shanghai yinmai  indusrtial  Co., Ltd.
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Inny
Rynek Główny: Na calym swiecie
pc Export: < 10%
O nas
Wprowadzenie

Kim jesteśmy?

 

Shanghai YinMai Industry Co., Ltd. została założona w 2014 roku. Jest producentem zajmującym się drukowaniem i pakowaniem, zwłaszcza luksusowych opakowań na prezenty, sztywnych składanych pudełek, drukowanych opakowań, opakowań do żywności, toreb papierowych itp. Jest to kompleksowy dostawca rozwiązań opakowaniowych i współpraca ze znanymi markami, takimi jak DHL, Marriott, Colette, China Mobile i China Post itp. Dzięki doskonałemu zespołowi projektowemu oraz technikom druku i pakowania zapewnia klientom doskonałą i satysfakcjonującą obsługę.

about
about1
 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego właśnie my?

 

1. Hi-Tech sprzęt produkcyjny
Nasz podstawowy sprzęt produkcyjny jest importowany bezpośrednio z Niemiec.

2. Kompleksowy dostawca rozwiązań opakowaniowych
Współpraca ze znanymi markami, takimi jak DHL, Marriott, Colette, China Mobile & China Post itp.

3. Konkurencyjna cena fabryczna
4. Silna siła badawczo-rozwojowa
W naszym centrum badawczo-rozwojowym pracuje 15 inżynierów, wszyscy są lekarzami lub profesorami z Chińskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii.

5. Ścisła kontrola jakości
3.1 100% dziewiczy ekologiczny surowiec.
Nasz materiał PVC i papier jest importowany bezpośrednio z Europy i Japonii, wykorzystaliśmy w pełni biodegradowalny materiał nadający się do recyklingu.

3.2 Testowanie gotowych produktów.
Certyfikaty FSC Standard i ISO 1400 są przyznawane bezpłatnie.I wspieramy testy stron trzecich dla całej produkcji.

about3
about4
about5

YinMai ma dwie bazy robocze o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych w SongJiang w Szanghaju, ponad 600 profesjonalnych pracowników zajmujących się produkcją produktów poligraficznych. YinMai posiada wszelkiego rodzaju zaawansowane maszyny drukarskie i sprzęt do produkcji wyrobów papierniczych. Jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie 1x1,6 metra produktów drukarskich.YinMai oferuje szybki czas dostawy. Potrzebujemy tylko tygodnia, aby wypełnić 100 000 pudełek do pakowania i tylko 3 do 5 dni, aby przygotować wszystkie rodzaje próbek.

Technologia, produkcja i testowanie
YinMai posiada wielu ekspertów, którzy mają 5-letnie doświadczenie w projektowaniu produktów papierowych, aktualizują nasze produkty o 5 do 10 nowych produktów miesięcznie. YinMai może całkowicie wyeliminować obawy klienta dotyczące jakości.Każdy etap procesu produkcyjnego jest dokładnie nadzorowany przez naszych 15 techników QC Po prostu podaj swój podstawowy pomysł, zaoferujemy nasze profesjonalne porady, aby pomóc Ci ukończyć produkt. Niezależnie od wymagań klienta, z przyjemnością zapewniamy doskonałą obsługę z naszą pełną pasją. głównymi produktami są pudełka papierowe, pudełka opakowaniowe, pudełka kolorowe, pudełka prezentowe, pudełka składane, pudełka na biżuterię, pudełka składane, pudełka do przechowywania, pudełka na buty, torby papierowe, torby na zakupy, torebki, notesy, pamiętniki, koperty, instrukcje, ulotki, ulotki , papierowe ekspozytory, kartonowe ekspozytory, papierowe stojaki ekspozycyjne, papierowe stojaki ekspozycyjne, papierowe półki ekspozycyjne, katalogi, broszury i teczki na dokumenty PP.

Printing machine
Heaven and earth cover
Folding box

 

Historia rozwoju

 

2014

YinMai została formalnie założona Fabryka, Centrum Sprzedaży i Serwisu w Szanghaju w Chinach

2015

YinMai zaproponowało strategiczny plan „GOLDEN Mode: Platform + Ecological Circle” mający na celu przyspieszenie budowy maszyny drukarskiej i platformy innowacji aplikacji technologii cyfrowej 3D – „GOLDEN+”.

about-us4
about-us6

2016

Fabryczny import 60 sztuk maszyn prasujących i maszyn drukarskich używanych tylko do pakowania pudełek na prezenty i zwiększenie 2 linii produkcyjnych.

about7
about-us9
about8
about6
about9
 

2019

Pokaz zespołu zarządzającego grupą Yinmai

2020

Jesteśmy zawsze w drodze.

 
 
 

 

 
 
 

 

 

Nasz zespół

 

YinMai ma obecnie ponad 200 pracowników, a ponad 20% ma tytuł magistra lub doktora.Seria SLA składająca się z drukarek 3D i skanerów z białym światłem, laserowych skanerów ciała, zbadanych i opracowanych przez naszą grupę kierowaną przez dr Petera, kiedykolwiek zdobyła Nagrodę Narodową II stopnia za Postęp Naukowy i Technologiczny oraz Nagrodę Szanghaju za Postęp Naukowy i Technologiczny.Poza tym YinMai opracował również metalową drukarkę 3D SLM, serię przemysłowych drukarek FDM i ceramiczną drukarkę 3D.SHDM jest właścicielem ponad 20 patentów wynalazków technologicznych i praw autorskich do oprogramowania.

 

KULTURA KORPORACYJNA
Światową markę wspiera kultura korporacyjna.W pełni rozumiemy, że jej kulturę korporacyjną można ukształtować tylko poprzez wpływ, infiltrację i integrację.Rozwój naszej grupy był wspierany przez jej podstawowe wartości przez ostatnie lata -------Uczciwość, innowacyjność, odpowiedzialność, współpraca.

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 
Szczegóły kontaktu