aboutus
Linia produkcyjna

Shanghai YinMai Industry Co., Ltd. została założona w 2014 roku. Jest producentem zajmującym się drukowaniem i pakowaniem, zwłaszcza luksusowych opakowań na prezenty, sztywnych składanych pudełek, drukowanych opakowań, opakowań do żywności, toreb papierowych itp. Jest to kompleksowy dostawca rozwiązań opakowaniowych i współpraca ze znanymi markami, takimi jak DHL, Marriott, Colette, China Mobile i China Post itp. Dzięki doskonałemu zespołowi projektowemu oraz technikom druku i pakowania zapewnia klientom doskonałą i satysfakcjonującą obsługę.

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

 

YinMai posiada wielu ekspertów, którzy mają 5-letnie doświadczenie w projektowaniu produktów papierowych, aktualizują nasze produkty o 5 do 10 nowych produktów miesięcznie. YinMai może całkowicie wyeliminować obawy klienta dotyczące jakości.Każdy etap procesu produkcyjnego jest dokładnie nadzorowany przez naszych 15 techników QC Po prostu podaj swój podstawowy pomysł, zaoferujemy nasze profesjonalne porady, aby pomóc Ci ukończyć produkt. Niezależnie od wymagań klienta, z przyjemnością zapewniamy doskonałą obsługę z naszą pełną pasją. głównymi produktami są pudełka papierowe, pudełka opakowaniowe, pudełka kolorowe, pudełka prezentowe, pudełka składane, pudełka na biżuterię, pudełka składane, pudełka do przechowywania, pudełka na buty, torby papierowe, torby na zakupy, torebki, notesy, pamiętniki, koperty, instrukcje, ulotki, ulotki , papierowe ekspozytory, kartonowe ekspozytory, papierowe stojaki ekspozycyjne, papierowe stojaki ekspozycyjne, papierowe półki ekspozycyjne, katalogi, broszury i teczki na dokumenty PP.

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

 

OEM / ODM

YinMai ma dwie bazy robocze o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych w SongJiang w Szanghaju, ponad 600 profesjonalnych pracowników zajmujących się produkcją produktów poligraficznych. YinMai posiada wszelkiego rodzaju zaawansowane maszyny drukarskie i sprzęt do produkcji wyrobów papierniczych. Jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie 1x1,6 metra produktów drukarskich.YinMai oferuje szybki czas dostawy. Potrzebujemy tylko tygodnia, aby wypełnić 100 000 pudełek do pakowania i tylko 3 do 5 dni, aby przygotować wszystkie rodzaje próbek.

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

R & D

YinMai ma obecnie ponad 200 pracowników, a ponad 20% ma tytuł magistra lub doktora.Seria SLA składająca się z drukarek 3D i skanerów z białym światłem, laserowych skanerów ciała, zbadanych i opracowanych przez naszą grupę kierowaną przez dr Petera, kiedykolwiek zdobyła Nagrodę Narodową II stopnia za Postęp Naukowy i Technologiczny oraz Nagrodę Szanghaju za Postęp Naukowy i Technologiczny.Poza tym YinMai opracował również metalową drukarkę 3D SLM, serię przemysłowych drukarek FDM i ceramiczną drukarkę 3D.SHDM jest właścicielem ponad 20 patentów wynalazków technologicznych i praw autorskich do oprogramowania.

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Shanghai yinmai indusrtial Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

Szczegóły kontaktu